امام مهدى(عليه السلام) مى فرمايد: (الْحَقُّ مَعَنا فَلَنْ يُوحِشَنا مَنْ قَعَدَ عَنّا، وَنَحْنُ صَنائِعُ رَبِّنا، وَالْخَلْقُ بَعْدُ صَنائِعُنا) ;
حق با ما اهل بيت است و كناره گيرى عده اى از ما هرگز سبب وحشت مان نمى شود; چرا كه ما دست پرورده هاى پروردگاريم، و ديگر مخلوقين خداوند، دست پرورده هاى ما هستند.

دکتر خسروپناه

other languages

العربية
Français

خبرنامهبه پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین استاد خسروپناه خوش آمدید
سخنرانی استاد خسروپناه در نشست علمی فلسفه معاصر در ایران و ترکیه:

altدکتر عبدالحسین خسرو پناه، رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفة‌ ایران، ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به میهمانان داخلی و خارجی، خطاب به میهمانان گفت: ایران و این مؤسسه خانه شماست ؛ ایشان به طور ویژه از اساتید ترکیه،که با وجود دوری راه به ایران آمده‌اند تا در موسسه و این نشست شرکت داشته باشند و با همتاهای ایرانی خود تبادل نظر فکری و فلسفی داشته باشند، تشکر کردند.

ادامه مطلب...
 
در دومین شب علوم انسانی: فلسفه اسلامی هنوز مبتنی بر فلسفه هستی، معرفت و الهیات است و نیاز دارد با کمک مبانی فلسفه وارد علوم دیگر شود.

alt

در دومین شب علوم انسانی، از حجت‌الاسلام خسروپناه رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران به دلیل تلاش مجدانه در علوم انسانی و دفاع تمام‌قد از فلسفه تجلیل به عمل آمد.

ادامه مطلب...
 
فیلم کامل مناظره استاد عبدالحسین خسروپناه با دکتر صادق زیباکلام
این مناظره از برنامه زاویه شبکه چهار به صورت زنده پخش شده است.
برای مشاهده فیلم کامل مناظره
کنید.
 
خسروپناه در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد: برنامه‌های مؤسسه حکمت و فلسفه در سال آتی

alt

رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران یکی از مهمترین فعالیت‌های سال آتی این مؤسسه را به سرانجام رساندن پروژه «حکمت سیاسی اسلامی» به شمار آورد و گفت: این کار نتیجه تلاش بیش از ۲۵۰ محقق فرهیخته است.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

حاضران در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم