امام مهدى(عليه السلام) مى فرمايد: (أَمّا وَجْهُ الاِْنْتِفاعِ بي في غَيْبَتي فَكَالاِْنْتِفاعِ بِالشَّمْسِ إِذا غَيَّبَتْها عَنِ الاَْبْصارِ السَّحابُ) ;
امّا چگونگى استفاده از من در غيبتم، همانند استفاده از خورشيد است هنگامى كه ابرها آن را از ديدگان پنهان نگاه دارد.
دکتر خسروپناه

other languages

العربية
Français

خبرنامهبه پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین استاد خسروپناه خوش آمدید
عیادت استاد خسروپناه از حضرت آیت الله شیخ یحیی انصاری شیرازی

alt

به گزارش پایگاه خبری موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، حجت الاسلام خسروپناه؛ رئیس موسسه عصر روز جمعه 25 مهرماه به عیادت حکیم متأله آیت الله انصاری شیرازی رفتند.
ادامه مطلب...
 
گزارش علمی همایش نیایش برای صلح عادلانه در جهان
alt

این همایش با همکاری مرکز گفتگوی ادیان وتمدنهای سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و چندین نهاد فرهنگی و دانشگاهی در سالن شیخ مفید مرکز همایش های سازمان صدا و سیما در تاریخ دوشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۳ و با حضور اندیشمندان شیعه و اهل سنت و گرایش های مختلف مسیحی برگزار شد.

ادامه مطلب...
 
همایش «نقش گفتگوهاي ديني در مبارزه با افراط گرايي و خشونت» / دوشنبه 14 مهرماه 1393
alt...امروزه همه ما شاهد رفتارهاي خشونت آميز و غير انساني در جهان معاصر هستيم از جمله؛ جنايات تكفيري ها به ويژه جريان داعش در عراق، سوريه و جنايات صهیونیستها در به خاك و خون كشيدن مردم غزه و جنايات گروهي از بودايي ها عليه مردم مسلمان ميانمار. شبيه اين جنايت ها در قرن هاي گذشته هم ميان مسلمانان و مسيحيان و اديان ديگر انجام شده است.
حال بايد بررسي كرد چه عواملي باعث خشونت و افراطي گري در جهان مي شود....
ادامه مطلب...
 
گزارش سفر به استانبول جهت شرکت در همایش اعتماد سازی بین ملتها با رویکرد ادیان ابراهیمی
altصبح جمعه، بیست و نهم آگوست ۲۰۱۴ مصادف با هفتم شهریور ۱۳۸۳ به همراه هیأت ایرانی از فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه استانبول رفتیم. سر کنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران در استانبول به استقبال هیأت ایرانی آمد و پس از پذیرایی مختصر و تحول بارها راهی هتل شدیم تا همایش را از عصر همان روز آغاز کنیم...
 
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

حاضران در سایت

ما 9 مهمان آنلاین داریم