امام مهدى(عليه السلام) مى فرمايد: (الْحَقُّ مَعَنا فَلَنْ يُوحِشَنا مَنْ قَعَدَ عَنّا، وَنَحْنُ صَنائِعُ رَبِّنا، وَالْخَلْقُ بَعْدُ صَنائِعُنا) ;
حق با ما اهل بيت است و كناره گيرى عده اى از ما هرگز سبب وحشت مان نمى شود; چرا كه ما دست پرورده هاى پروردگاريم، و ديگر مخلوقين خداوند، دست پرورده هاى ما هستند.

دکتر خسروپناه

other languages

العربية
Français

خبرنامهبه پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین استاد خسروپناه خوش آمدید
یکی از مهمترین عوامل تمام تحریم های دشمن همین فتنه 88 بود/ کدام توبه سران فتنه را بپذیریم؟

alt

رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه گفت: حربن یزید ریاحی جلوی کاروان امام حسین(ع) را می گیرد، ولی روز عاشورا پشیمان گشته و توبه می کند و در رکاب حضرت می جنگد تا به شهادت می رسد.
ادامه مطلب...
 
جامعه ای که برای عالمان و دانشمندانش حرمت قائل است، جامعه ای متمدن است

alt

رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران بیان داشت: جامعه ای که برای عالمان و دانشمندانش حرمت قائل است، جامعه ای متمدن است. گاهی شایسته است دانشمندان در رشته های مختلف در هر استانی توسط مسئولین تجلیل و به جوانان معرفی و از آنان چهره های ماندگار ساخته شود. وقتی جوانان ببینند که به دانشمندان احترام گذاشته می شود، انگیزه عالم شدن در آنان زنده می شود.
ادامه مطلب...
 
شاخصه های تمدن سازی و نقش کربلا در تمدن سازی اسلامی

alt

رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران گفت: تمدن را عالمان بزرگی چون ابن سینا، خواجه نصیرالدین طوسی و مثل اینها شکل دادند و گرنه تمدن بدون عالم که شکل نمی گیرد و حتی به اعتراف خود علمای اهل سنت، تمدن اسلامی را علمای شیعه شکل داده اند.
ادامه مطلب...
 
هویت و صلابت تشیع، مدیون قیام امام حسین علیه السلام است

alt

حجت الاسلام خسروپناه گفت: اگر قیام امام حسین(ع) نبود، شیعه اینقدر هویت نمی یافت و امروز در جهان دارای این صلابت و قدرت نبوده و همه رشادت ها و اخلاص مردم، برگرفته از فرهنگ قیام امام حسین(ع) است.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

حاضران در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم