امام مهدى(عليه السلام) مى فرمايد: (أَمَّا الْحَوادِثُ الْواقِعَةُ فَارْجِعوُا فيها إِلى رُواةِ حَديثِنا، فَإِنَّهُمْ حُجَّتي عَلَيْكُمْ وَأَنَا حُجَّةُ اللّهِ عَلَيْهِمْ) ;
امّا در رويدادهاى زمانه، به راويان حديث ما رجوع كنيد. آنان، حجت من بر شمايند و من، حجّت خدا بر آنانم.
دکتر خسروپناه
خطبه های نماز جمعه دزفول؛ 21 بهمن 91 فرستادن به ایمیل

altبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجددز” آئین باشکوه نماز جمعه دزفول با حضور اقشار مختلف مردم متدین و ولایت مدار دزفول و به امامت حجة الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه امام جمعه موقت دزفول در مصلای امام علی(ع) این شهرستان برگزار شد.


“خطیب جمعه ی شهرستان دزفول” پس از سفارش خود و مردم به تقوای الهی که همان عمل به سیره و آیین نبویست و تبریک یوم الله دهه ی فجر در خصوص ۱۹ بهمن ماه روز نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران گفت : همافران جمهوری اسلامی ایران که از زمان انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی تا کنون خدمات ارزنده ای در زمینه ی تولید و پیشرفتهای عظیم نظامی به میهن خود داشته اند در این روز با رهبر فرزانه ی انقلاب بار دیگر تجدید میثاق نمودند.

“حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه” افزود:انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت شهیدان و ایثارگران و رهبری پیامبر گونه ی امام خمینی(ره) تحقق و تثبیت یافته و استمرار آن نیز با روحیه ی شهادت پروری مردم و رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته ) و راهپیمایی  ۲۲ بهمن ماه نماد تحکیم نظام اسلامی ایران است که مردم با حضور خود در آن مشتی محکم بر دهان یاوه گویان خواهند زد .

“رئیس پژوهشگاه حکمت و فلسفه ایران” دست آوردهای انقلاب اسلامی ایران را قدرت سیاسی ، عزت و سربلندی ایران در عرصه های بین المللی و ذلت امریکا در جوامع بشری برشمرده و گفت : هرجا نام ایران در جوامع بشری برده شود بانگ مرگ بر امریکا شنیده خواهد شد .ما نباید خود را طلبکار این انقلاب بدانیم بلکه همه ی ما وام دار خون شهدای انقلابیم که با ایثار جان خود انقلاب را به این پیشرفت های بین المللی رساندند .

“دکتر خسروپناه” در خصوص دست آوردهای انقلاب اسلامی گفت : رشد ۹۰ درصد ی باسوادی ، اقتدار نظامی ، دفاع از حریم هوایی ایران،شناسایی پهبادهای اطلاعاتی امریکایی ،پشت سر گذاشتن ۶ جنگ قطعی علیه کشور ایران و کسب رتبه ی ۱۶ علمی جهان و…..از جمله این دستاوردهاست .

ایشان افزودند : در بحث درمان اوایل انقلاب با کمبودهای عدیده ای از جمله نبود پزشک مواجه بودیم به طوری که در این خصوص از پزشکان هندی و پاکستانی استفاده می شد ولی در حال حاضر ،نظام پزشکی ما تعداد بسیاری متخصص و فوق تخصص داشته و کشور ایران جایگاه  ۱۸ علوم پزشکی جهان را داراست که این رتبه در ۱۰ سال گذشته ۳۳ رتبه رشد داشته است .

در زمینه ی تولید دارو نیز پیشرفت های فراوان داشته ایم و در حال حاضر ۹۷ درصد داروهای کشور در داخل تولید می شوند که امید است در آینده ی نزدیک با تولید ۳ درصد باقیمانده از هر گونه واردات خودکف و در امر صادرات دارو گامهای موثر برداشته شود.

امام جمعه موقت دزفول این پیشرفت های عظیم را از برکت نیروها و جوانان دانشمند ، انقلابی و ولایی دانستند که در بدترین اوضاع تحریم کشور با عشق به میهن و رهبر انقلاب به این دست آوردها و تولیدات دست یافته اند.

ایشان شرط استمرار این پیشرفت ها و عزت و تولیدات داخلی را همدلی مردم و مسئولین و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی دانسته و افزودند: اعتبار و مشروعیت قوای سه گانه به خاطر اعتماد و رای مردم و تایید مقام معظم رهبری (دامت برکاته) است پس باید در این راه با حلم در رفع مشکلات و اختلافات بکوشند .

“دکتر خسروپناه” با اشاره به اینکه فضای عمومی شهر نشانی از ایام الله دهه ی فجر ندارد به مسئولین شهرستان دزفول گفت : اجرای برخی از پروژه ها ، دو سال گذشته ، گلایه مندی شهروندان را بدنبال داشته است.

ایشان با توجه به نامنی های شهرستان دزفول گفت:قوه ی قضاییه با اجرای حدود شرعی الهی نسبت به اراذل و اوباش امنیت شهرستان را تامین نمایند .