امام مهدى(عليه السلام) مى فرمايد: (مَنْ كانَ في حاجَةِ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ كانَ اللّهُ في حاجَتِهِ) ;
هر كسى كه به دنبال حاجت خداوند عزّوجلّ باشد، خداوند نيز دنبال كننده و برآورنده ى حاجت او خواهد بود.
دکتر خسروپناه
خطبه های نماز جمعه درفول؛ 29 آذر 92 فرستادن به ایمیل

altبه گزارش خبرنگار” پایگاه اطلاع رسانی مجددز “حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه ˈدر خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) با اشاره به ۲۲صفر سالروز میلادحضرت مسیح (ع) گفت : به فرموده ی امام خمینی (ره) : “مقام مسیح اقتضای مقابله با ظلم را دارد و کلیسا باید با مستکبران ظالم مدعی مسیحیت مبارزه کند اما متاسفانه امروزه بعضی کشورهای مسیحی نشین بیشترین ظلم را به بشریت می کنند.”

“امام جمعه ی موقت دزفول” در ادامه با اشاره به پنجم دیماه روز ملی امنیت در مقابل زلزله گفت: مسئولین باید مراقبت های لازم را در باره ی ساخت و ساز استاندارد داشته باشند .

ایشان با اشاره به روز ” سپاه حفاظت هوایی” در پنجم دیماه خاطر نشان کرد: امنیتی که در کشور در بحث پرواز داریم به خاطر زحمات عزیزان تلاشگری است که در این عرصه فعالیت دارند.

“رییس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران” با اشاره معضل بی حجابی توجه ویژه ی مسئولین و خانواده ها در این باره را خواستار شد و افزود: بعد از ماه صفر که مراسم شادی و جشن عروسی ها شروع می شود مومنین باید حریم ها را حفظ کنند که آن هم به نفع خودمان است . نظام خانواده در غرب نابود شده و جوامع غربی تجربه ی این فرو پاشی را دارند و ما نباید تجربه ی غیر معقول آن ها را دوباره تجربه کنیم.

“حجت الاسلام خسروپناه” در ادامه به مذاکرات ایران با گروه ۱+۵ در ژنو اشاره کرده و هوشیاری مسئولین مذاکره کننده ی ایرانی را درباره ی جنایات آمریکا یادآور شده و افزود: جنایات آمریکا در زمان های مختلف از جمله در کودتای ۲۸ مرداد ، تقویت ساواک و سرکوب کودتا به گونه ای بود که سفیر آمریکا در ایران بر شاه نیز رجحان داشت. آمریکا پس از انقلاب نیز از تروریست ها حمایت کرد و سفارتخانه اش را به جاسوس خانه تبدیل کرد. اینک نیز اموال ایران را بلوکه کرده است. آمریکا عراق را نیز تحریک کرد تا به مدت هشت سال با ایران به جنگ بپردازد و در اقدامی دیگر هواپیمای مسافری ایران را ساقط کرد و به قاتلین این حوادث جایزه داد.

امام جمعه موقت دزفول گفت : اینک نیز آمریکا با اعمال تحریم های سیاسی و تلاش در این زمینه قصددارد ایران به دانش هسته ای دست نیابد.آمریکا مانند گرگ است و به خوبی از جایگاه و اقتدار ایران آگاه است و می داند همبستگی و مقاومت مردم منطقه از انقلاب پر شور ایران اسلامی نشأت گرفته است .

“دکتر خسروپناه” ضمن حمایت از مذاکره کنندگان هسته ای از آن ها خواست که اقتدار وجایگاه ایران را حفظ کنند . ایشان تاکید کرد:مذاکره ی ذلولانه عیب ندارد ولی ذلیلانه عیب دارد. ذلولانه بنا به گفته ی رهبر انقلاب همان نرمش قهرمانانه  است .دشمنان اراده کرده اند که نور الهی را خاموش کنند ولی نورالهی خاموش شدنی نیست .
“خطیب جمعه ی این هفته ی دزفول ” با تسلیت اربعین حسینی گفت:پس از شهادت امام حسین (ع) کاروان اسرا به دستور عمر سعد روانه کوفه شد و اسرا سوار بر شترانی بی جهاز وارد کوفه شدند.در این هنگام که زنان کوفه می گریستندو عده ای هم سر امام حسین (ع) را بر سر نیزه کرده و در شهر می گردانند و یکصد هزار نفر نظاره گر این ماجرا بود.
ایشان با اشاره به ورود سرهای شهدا ی کربلا و کاروان اسرا به شام اظهار داشت: وقتی سرهای بریده اسرا را از شلوغترین دروازه شهر وارد شام کردند به مسجد جامع دمشق بردند که این کار با اعتراض یک عالم یهودی و سفیر روم همراه شد. اسرا کمتر از ۱۰ روز در خرابه های شام بودند و به عزاداری پرداختند و سپس از مسیر کربلا راهی مدینه شدند.
اهل بیت(علیهم السلام) پس از ورود به کربلا در بیستم صفر مصادف با اربعین وارد کربلا شده و چندین روز به عزاداری پرداختند.