امام مهدى(عليه السلام) مى فرمايد: (أَمّا وَجْهُ الاِْنْتِفاعِ بي في غَيْبَتي فَكَالاِْنْتِفاعِ بِالشَّمْسِ إِذا غَيَّبَتْها عَنِ الاَْبْصارِ السَّحابُ) ;
امّا چگونگى استفاده از من در غيبتم، همانند استفاده از خورشيد است هنگامى كه ابرها آن را از ديدگان پنهان نگاه دارد.
دکتر خسروپناه
امام جمعه موقت دزفول: ماهیت دولت آمریکا استکباری است و ارتباط با آمریکا اجازه رشد و توسعه را به کشور نخواهد داد. فرستادن به ایمیل

خطیب نماز جمعه دزفول درخطبه های نماز ضمن دعوت مردم به رعایت تقوا به روشنگری و افشای دوباره مقام معظم رهبری نسبت به آمریکا اشاره کرد

و گفت: مسئولان نظام در خصوص موضوع برجام صادقانه وارد میدان شدند و طبق قرارداد به تعهدات خود عمل کردند ولی هیچکدام از تعهدات آمریکا عملی نشد، به برخی تعهدات به صورت اسمی و شفاهی عمل شد ولی در عمل هیچ تعهدی عملیاتی نشد.

دکتر خسروپناه با اشاره به اینکه این بدعهدی های آمریکا از پیش از انقلاب نیز وجود داشته گفت: ماهیت استکبار، بدعهدی است و صدام که یکی از عوامل استکباربود و اگر از بین نمی رفت اعتمادی به اجرای تعهداتش وجود نداشت.

امام جمعه موقت دزفول تصریح کرد: هویت و ماهیت دولت آمریکا استکباری است و این استکبار باعث شد در جنگ جهانی دوم غرب به خودش نیز رحم نکند و در قرن ۱۸ و ۱۹ در جنگ جهانی دوم اتریش توسط آمریکا نابود شد.

خطیب نماز جمعه دزفول با اشاره به خوی استکباری آمریکا گفت: حمله هسته ای به ژاپن، به خاک ذلت نشاندن محمد مرسی، جنگ جهانی دوم و خسارتی که به ویتنام وارد شد، کمک به شکل گیری داعش، کشته شدن ۱۰۰ هزار آلمانی توسط بمباران هوایی انگلیس، گول زدن ترکیه برای حمله به سوریه از نشانه های خوی استکباری آمریکا و غرب است.

امام جمعه موقت دزفول افزود:اوباما در سفر به ژاپن دلیل حمله هسته ای به این کشور را اینگونه بیان کرد که برای جلوگیری از جنگ بزرگتر و کشته شدن افراد بیشتری اقدام به حمله هسته ای به این کشور کرده است.

ایران باید آنقدر اقتدار داشته باشد که آمریکا توانایی مقابله با آن را نداشته باشد

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه گفت: ایران یک ملت واحد، یک دولت واحد و یک اقتدار واحد است که به رتبه های علمی فراوانی دست یافته و باید آنقدر اقتدار داشته باشد که آمریکا توانایی مقابله با آن را نداشته باشد.

بیانات اخیر مقام معظم رهبری به مسئولان نظام و ملت ایران حکیمانه است

امام جمعه موقت دزفول بیانات اخیر مقام معظم رهبری به مسئولان نظام و ملت ایران را حکیمانه دانست و گفت: اگرملت ایران روی پای خود نایستد و خود را در مقابل امریکا ناتوان و ضعیف نشان دهد بعداً حسرت خواهد خورد زیرا که آمریکا با اسلام آمریکایی مشکلی ندارد.

دکترخسرو پناه با اشاره به اقدام های آمریکا در مصر و لبنان که این کشورها را به بدبختی سوق داده گفت: مردم لبنان به دلیل وجود مافیای آب فقط سه ساعت در شبانه روز آب دارند و مجبورند آب شست وشو و آب آشامیدنی خریداری کنند به گونه ای که ماهانه ۲۰۰ دلار برای تامین آب مورد نیاز آشامیدنی و شست و شو باید پرداخت کنند.

خطیب جمعه دزفول افزود:لبنان از ۲ سال پیش رییس جمهوری ندارد و به دلیل مشکلاتی که در این کشور به سبب اعتماد به آمریکا ایجاد شده خیابانهای این کشور به کوهی از زباله تبدیل شده است.

دکتر خسروپناه با تاکید بر اینکه همه این اتفاقات به دلیل اعتماد به غرب بوده است افزود: عدم ارتباط با آمریکا به معنای قطع ارتباط با بین الملل نیست ولی اگر آمریکا بخواهد برجام را پاره کند بفرموده مقام معظم رهبری ما آن را به آتش خواهیم کشید.

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به بلایی که سر شیعیان در بحرین آمده است گفت: آل خلیفه علما و مردم بحرین را به زندان می اندازد وآنها را شکنجه می دهد و شیعه و سنی باید متحد باشند.

باید به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مواد مخدر عمل شود

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه در فرازی دیگر از خطبه ها ی نمازبه اثرات خانمانسوز مواد مخدر در جامعه اشاره کرد و گفت: مواد مخدر به عنوان یک بحران اجتماعی مطرح می باشد که به دلیل اینکه مرزهای ایران مرزهای تولید خشخاش است و مواد مخدر از این جاده ها منتقل می شود درصد بالایی از مواد مخدر در کشور توزیع می شود.

دکتر خسرو پناه افزود: باید به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مواد مخدر عمل شود که این امر یک کار ملی را می طلبد و مردم باید از نظر فرهنگی مراقب فرزندان خود باشند زیرا مراقبت های تربیتی موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود ضمن اینکه قوای سه گانه نیز باید در این خصوص تلاش کنند.

تقدیر از روزه داران طرح اطعام ایتام در رمضان

امام جمعه موقت دزفول در پایان از روزه دارانی که نسبت به اطعام ایتام در ماه مبارک رمضان اقدام می کنند و همچنین اجرای طرح خودجوش مردم در برپایی افطارهای ساده در برخی از نقاط شهر تقدیر کرد.